„Ronaldo” to pierwszy oficjalny i w pełni autoryzowany dokument o jednym z najlepszych piłkarzy na  świecie. Ekipa filmowa przez ponad 14 miesięcy towarzyszyła Cristiano Ronaldo oraz jego najbliższej rodzinie i bliskim. Kinowi widzowie po raz pierwszy dostaną możliwość podejrzenia prywatnej strony piłkarza, ojca, głowy rodziny oraz przyjaciela.

„Ronaldo” to dokument twórców filmu „Senna” oraz „Amy”. Tym razem zabiorą oni widzów w zdumiewającą podróż oraz pokażą, jak wygląda życie ikony futbolu w oku cyklonu. Ten zadziwiający i fascynujący dokument jest przepełniony ciekawymi wywiadami, najwyższej jakości materiałami piłkarskimi oraz nigdy nie pokazywanymi materiałami archiwalnymi. Film pokazuje życie zawodowe oraz prywatne Cristiano Ronaldo będącego u szczytu swojej sportowej kariery.

Wersja: DCP, 2D, język angielski/portugalski, polskie napisy

Reżyseria: Anthony Wonke

Występują: Christiano Ronaldo, Christiano Ronaldo, Jr., Maria Dolores dos Santos Aveiro

Muzyka: Walter Mair

Sugerowany wiek: Film od 13 lat

Czas trwania: 102 minuty

Film „Ronaldo” będzie można zobaczyć w obu wrocławskich Multikinach:
Arkady Wrocławskie i Pasaż Grunwaldzki w terminach:

– 28 i 29 listopada, g. 12:00  (sobota, niedziela)

Bilety:
Normalny – 26 zł
Ulgowy – 20 zł

*

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego napisać nam: „Multikino: Ronaldo”. Czekamy do czwartku, do godz. 20.

*