Kapitalnie zabawny film, który o źle urządzonym świecie opowiada językiem „Amelii” – przedpremierowy pokaz filmu „Zupełnie Nowy Testament” 14 grudnia w ramach Kocham Kino w Multikinie.

 

„Zupełnie Nowy Testament” jest pełną gagów i absurdalnego humoru „Biblią dla opornych”, niezłą komedią i przyzwoitą tragedią.

Gdzie mieszka Pan Bóg? W Brukseli. Z rodziną, którą tyranizuje. Największą przyjemność sprawia mu bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczanie żonie i wymyślanie praw, które coraz bardziej komplikują ludziom życie. Do czasu. Jego córka Ea nie może go już znieść i postanawia się zbuntować. Wykrada ojcu z komputera hasła i wszystkie tajemnice, dzięki którym będzie mogła urządzić świat zupełnie od nowa.

„Zupełnie Nowy Testament” to komedia w reżyserii Jaco Van Dormaela („Mr. Nobody”, „Ósmy dzień”) z Benoît Poelvoorde („Nic do oclenia”), Yolande Moreau („Serafina”) i Catherine Deneuve w rolach głównych.

Kolejna odsłona cyklu „Kocham Kino w Multikinie” odbędzie się
14 grudnia o godz. 19.00 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Ceny biletów:
– 20 zł – bilet normalny

***

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego napisać nam: „Kocham Kino”. Czekamy do czwartku, do godz. 20.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSPORTOWY RAPORT #89 (08.12.2015)
Następny artykułStadion Wrocław – lodowisko otwarte!
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.