Welcome Home Boys to spotkanie w jednej przestrzeni kina i teatru. Ich zaskakująca interakcja posunięta jest aż do zatarcia się granicy między filmem a przestrzenią sceniczną.

Autorski materiał filmowy, bardzo często przenikający się z akcją sceniczną, zakorzeniony jest w estetyce kina polskiego, czeskiego czy francuskiego lat 60.

Nie brakuje też odniesień do filmu amerykańskiego. Dopełnieniem są motywy ludowe i baśniowe w charakterystycznym dla Mumio abstrakcyjno – absurdalnym sosie.

Spektakl można było zobaczyć w ubiegłym roku podczas 37. Przeglądu Piosenki Aktorskiej

Mumio to sceniczne szaleństwo – inscenizacyjne,  literackie, muzyczne. Są przy tym niezwykle konsekwentni w realizowaniu swojej, oryginalnej wizji humoru.Uwielbiają wszelkie ludzkie potknięcia i niezręczności. Nie wyśmiewają ich jednak, ale podchodzą do nich z czułym zainteresowaniem i prezentują w spektaklach przy pomocy doskonałego warsztatu aktorskiego.


„WELCOME HOME BOYS”
niedziela |19 marca 2017 | godz.18.00
bilet: 80  zł


Zdjęcie: Łukasz Popielarczyk

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWażne zwycięstwo nad Legionovią
Następny artykułScena na Bielanach dla dzieci
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.