Czy dla prawdziwej miłości wiek ma znaczenie? Kobiety wolą młodszych, starszych czy wyglądających młodo niezależnie od wieku? „Kobiety wolą młodszych” przedpremierowo już 29 czerwca w Multikinie. 

Czy kryzys wieku średniego jest cechą wspólną dla obu płci? Na wszystkie powyższe pytania próbuje odpowiedzieć „Facet do wymiany”, czyli najnowsza francuska komedia z Marion Cotillard i Guillaume Canetem w rolach głównych. „Facet do wymiany” to film mocno zakorzeniony w rzeczywistości, w którym Canet i Cotillard grają samych siebie.

Na pytanie o to na, ile aktorzy różnią się od swoich realnych odpowiedników, Guillaume odpowiada: „Ona jest postrzegana jako słodka, uprzejma kobieta – i faktycznie ma takie przymioty, ale ludzie byliby zaskoczeni, gdyby poznali prawdziwą Marion, osobę żyjącą pełnią życia, asertywną, potrafiącą skutecznie walczyć o swoje, bardzo gadatliwą. Jestem jej dozgonnie wdzięczny za to, że zawsze była gotowa wymyślać nowe sposoby, żeby się z siebie pośmiać. Bez jej udziału ten projekt nie mógłby powstać w takiej formie.”

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 29 czerwca 2017 r. w Multikinie Pasaż Grunwaldzki


Poczęstunek dla uczestniczek spotkania zapewni restauracja Pizza Hut.

Jak co miesiąc, na wszystkie Panie czekają również atrakcyjne nagrody:

– zaproszenia na fotodepilację od DepilConcept
vouchery i zaproszenia na masaże do Centrum RehaFit
zestawy podarunkowe od sieci szkół COSINUS
– zaproszenia na zabiegi do Kandara wax&nail
– miesięczne karnety na siłownię od Fitness Academy
słodkie upominki od „Cookie with Love”
poczęstunek i nagroda niespodzianka od Kinder BuenoAutor: Maciej Urbaniak