Złowrogie Bieszczady oraz Andrzej Chyra i Marcin Dorociński naprzeciw siebie w oczekiwanym thrillerze – przedpremierowy pokaz filmu „Na granicy” 8 lutego w ramach Kocham Kino w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

kocham kino w multikinie - na granicy„Na granicy” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ojca (Chyra) i dwóch synów (Bielenia, Henriksen), którzy przyjeżdżają w Bieszczady, aby ułożyć sobie relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Tajemniczy nieznajomy (Dorociński), pojawiający się w odciętej od cywilizacji górskiej bazie, wciąga bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Aby przetrwać, bracia będą zmuszeni do odrobienia trudnej lekcji dojrzałości.

Film to debiut fabularny Wojciecha Kasperskiego, wielokrotnie nagradzanego dokumentalisty, znanego m.in. z filmu „Nasiona”.


Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego: „Kocham Kino w Multikinie”. Czekamy do piątku, 6 lutego, do godz. 20.


 

Kocham Kino: „Na granicy”
poniedziałek | 8 lutego | godz. 19
Multikino Pasaż Grunwaldzki


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł„Mewa” Czechowa klasycznie
Następny artykułKino na Obcasach: Brooklyn
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.