Tym razem będzie to Akademia (pół)maratonu 21K.pl, która zachęca do wspólnego biegania po parku Południowym i parku Grabiszyńskim.

Program rusza we wtorek – 1 marca o godz. 19. Marcowe zajęcia będą odbywały się w parku Południowym, a od 29 marca spotkania zaczną odbywać się w parku Grabiszyńskim.

Kto może wziąć udział w projekcie?
Organizatorzy zapraszają zarówno amatorów, jak i osoby z doświadczeniem biegowym. Chętni zostaną podzieleni na trzy grupy w zależności od stopnia zaawansowania. W programie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie.

Jak będą wyglądać treningi?
Grupy treningowe będą spotykały się dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki. Poza tym uczestnicy będą otrzymywali od swoich trenerów „zadania domowe”, czyli dodatkowe jednostki treningowe do samodzielnej realizacji. Biegacze pod okiem doświadczonych trenerów biegów długich będą uczyć się poprawnej techniki biegowej, a także pracować nad wytrzymałością.
W gronie trenerów znakomici zawodnicy Mocną stroną projektu jest fantastyczny zespół trenerski. Z uczestnikami będą pracować: Adam Draczyński, Tomasz Sobczyk, Mieszko Wiktorski i Andrzej Witek. Są to biegacze, którzy mogą pochwalić się tytułami mistrzowskimi.

Pakiet korzyści
Na uczestników 21K.pl czeka pakiet korzyści, czyli specjalne oferty przygotowane przez partnerów programu:
– Zawodnicy otrzymają m.in. 20% rabatu na odzież marki Newline, 10% rabatu na cały asortyment w Sklepie Biegowym (sklepbiegowy.com);
– Firma Mactronic ufundowała dla naszych podopiecznych opaski LED, dzięki którym każdy biegacz
będzie mógł czuć się bezpiecznie podczas wieczornych treningów;

Dołącz do grupy już dziś: ☛ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Cena: 229 zł (opłata za cały cykl szkoleniowy – 7 miesięcy).