Cykl wakacyjnych koncertów jazzOVO nabiera rozpędu. Dwa najbliższe piątki zapowiadają się klimatycznie. Na zielonym patio OVO Wrocław 10 sierpnia wystąpi Tomasz Krajewski, a tydzień później Natalia Lubrano. Wszystkie koncerty jazzOVO są bezpłatne.

JazzOVO to świetna propozycja nie tylko dla miłośników jazzu, ale również dla osób, które chcą w ciekawy sposób spędzić piątkowy wieczór. Na zielonym patio OVO Wrocław, już w najbliższy piątek, 10 sierpnia o godz. 19.00, w otoczeniu pięknej architektury, zieleni i piasku wystąpi Tomasz Krajewski. Wrocławianin zaśpiewa przy akompaniamencie zespołu w składzie: Andrzej Waśniewski (instrumenty klawiszowe), Żenia Betliński (kontrabas) i Michał Polak (perkusja).

 – Zapowiada się magiczny wieczór. Tomasz Krajewski występuje w najbardziej prestiżowych klubach jazzowych w Polsce. Cieszymy się, że już za kilka dni zagra także na naszym urokliwym patio w ramach jazzOVO – mówi Matthias Herd, dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw.

Kolejny koncert wakacyjnego cyklu również zapowiada się magicznie. Na scenie, 17 sierpnia, zaśpiewa Natalia Lubrano, która już dawno temu skradła serca wrocławian. Wraz z trzema muzykami z projektu „Stopklatka”, artystka wystąpi w repertuarze piosenek filmowych.

W przedostatni piątek sierpnia (24 sierpnia) na patio zaprezentuje się również Jakub Olejnik Quartet. 31 sierpnia podczas finałowego koncertu dla gości zagra Maciej Czemplik Trio z wokalistką Sonią Hornatkiewicz.


Autor: Ola Sopuch
Zdjęcia: mat. prasowe; Ola Sopuch