Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne, wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich poszkodowanych, którzy w dniu 04.11.2011 r. byli uczestnikami wypadku komunikacyjnego na ulicy Legnickiej we Wrocławiu, informuje, że Regionalne Centrum Likwidacji Szkód Grupy PZU we Wrocławiu udzieli im wszelkich informacji i pomocy w uzyskaniu odszkodowań w związku z odniesionymi obrażeniami ciała.

Osobą dedykowaną do kontaktu z poszkodowanymi z tego wypadku z ramienia RCLS Wrocław jest pracownik Zespołu Likwidacji Szkód Osobowych i Rent Pani Agnieszka Huminiak, z którą można kontaktować się pod telefonem 71 308 34 32 i uzyskać informacje w zakresie rodzaju roszczeń, jakie przysługują poszkodowanym oraz dokumentów, jakie należy zgromadzić.

Wszystkim poszkodowanym RCLS Wrocław może zapewnić kompleksową diagnostykę, leczenie i rehabilitację skutków wypadku  w wyspecjalizowanym ośrodku Rehasport Clinic Sp. z o.o. w Poznaniu. Informujemy, iż wszelkie koszty w tym zakresie pokryte zostaną  przez PZU SA z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej MPK we Wrocławiu.

 

Wszystkim osobom poszkodowanym pragniemy złożyć życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

 

(Agnieszka Korzeniowska, rzecznik prasowy MPK)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCzy pan lubi czytać książki?
Następny artykułDainius Adomaitis wraca do Wrocławia
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.