Dobre rockowe brzmienie, ogromne pokłady energii i czadowe granie – tak chyba najkrócej można opisać to co w środę wydarzy się w klubie Bezsenność. Zawita tam bowiem zespół 96PROJECT.

Jeżeli jeszcze ich nie słyszałeś to musisz tam być. Jeżeli słyszałeś, to pewnie wrócisz.

96PROJECT w komplecie

96PROJECT powstał w 2004 roku. Wtedy projekt tworzyli Marcin Limka i Piotr Matysiak, którzy wcześniej współpracowali z takimi zespołami jak  Ira czy Alice Tea. Później do zespołu dołączył Maciej Prusiński, a jesienią 2006 roku wrocławianin – basista Łukasz Damm.

Singiel zespołu, „Na znieczuleniu” przez kilka tygodni utrzymywał się na szczycie listy przebojów Radia WAWA. Była też „Kuźnia talentów” w TVP3 i Top Trendy Debiuty 2007. Ten rok grupa rozpoczęła od wydania płyty „Mind Control TV”. Krążek jest w sprzedaży od lutego.

Koncert w klubie Bezsenność (Pasaż Niepolda, Ruska 51), odbędzie się w środę, 16 marca. Początek o godz. 20. Bilety po 10 zł.

POSŁUCHAJ JAK BRZMI 96PROJECT >>>

DEG

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWysokie Obcasy na Włodkowica
Następny artykułHurt i Habakuk w Alibi
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.