3 lipca 2016 r. na Stadionie Wrocław wystąpi legendarny zespół Iron Maiden. Koncert odbędzie się w ramach trasy The Book Of Souls. Zespół gra od 25 grudnia 1975 roku.

Legenda rocka Iron Maiden, którego nowy podwójny album studyjny The Book of Souls zadebiutował na 1 miejscu w Polsce, po długim oczekiwaniu zabrzmi również na Stadionie Wrocław. Bilety trafią do sprzedaży w dniu 30 października o godzinie 10. Jak zwykle, dla członków Fan Clubu IRON MAIDEN przygotowana została przedsprzedaż, której szczegóły będzie można znaleźć na www.ironmaiden.com

Bruce Dickinson, wokalista Iron Maiden:

„Nie możemy się doczekać, aby wrócić na trasę. Maiden żyją koncertowaniem, spotkaniem z naszymi fanami, koncerty to jest to, co lubimy najbardziej. Kiedy rozpoczniemy trasę, w USA pod koniec lutego będzie to już 19 miesięcy od naszego ostatniego koncertu, na Sonisphere w Wielkiej Brytanii, więc jesteśmy bardzo podekscytowani. To będzie wspaniałe uczucie wrócić na scenę szczególnie, że nie graliśmy we Wrocławiu od 2003 roku, więc bardzo chcemy zobaczyć naszych fanów tutaj raz jeszcze!

„Oczywiście, nie mamy jeszcze set-listy zdecydowaliśmy się ustalić ją po rozpoczęciu prób, ale naprawdę cieszymy się, że będziemy mogli zagrać kilka nowych piosenek na żywo, zwłaszcza, że nagrywanie ich było tak „żywe”. Jednak, ponieważ minęło tyle czasu od kiedy się widzieliśmy, jestem pewien, że zagramy także dużo starszych lubianych przez fanów kawałków. Myślę, że fani będą zachwyceni tym, co dla nich szykujemy. Jesteśmy również w trakcie tworzenia nowego show i bardzo ciężko pracujemy, aby przywieźć  wam coś naprawdę spektakularnego, coś z dużym sercem !!! Z pewnością zasługujecie na to za swoją cierpliwość.”

Jako support na trasie The Book Of Souls wystąpi grupa The Raven Age.

Na koncert zapraszają: Miasto Wrocław, Stadion Wrocław oraz Live Nation, organizator.

NOTKA:

Nowy album The Book Of Souls zadebiutował na # 1 w 24 terytoriach: Argentyna, Austria, Belgia, Brazylia, Chorwacja, Czechy, Finlandia, Niemcy, Grecja, Węgry, Izrael, Włochy, Japonia, Meksyk, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Serbia, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania. PLUS na # 1 w dalszych 19 krajach: w których wyniki sprzedaży detalicznej nie są już publikowane, jedyne digital: Boliwia, Bułgaria, Chile, Kolumbia, Kostaryka, Ekwador, Salwador, Gwatemala, Indie, Litwa, Luksemburg, Nepal, Nikaragua, Panama, Papua Nowa Gwinea, Paragwaj, Peru, Rumunii, na Słowacji. Album zadebiutował na 2 miejscu także w Australii, Kanadzie, Danii, Francji, Irlandii i Nowej Zelandii, # 3 w Turcji i # 4 w USA i RPA.

Autor | Adam Burak

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSPORTOWY RAPORT #77 (27.10.2015)
Następny artykułENEMEF: Minimaraton 007 z pokazem przedpremierowym „Spectre” [KONKURS]
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.