Konferencja prasowa przed spotkaniem z Koroną Kielce zapowiedziała męską walkę do ostatniego gwizdka. Co ważne dla klubu, ze Śląskiem pozostaje główny sponsor – forBet.

Konferencja prasowa Śląska Wrocław była podzielona na dwie części. W pierwszej Marcin Przychodny, prezes klubu podpisał przedłużenie umowy sponsorskiej z prezesem zarządu zakładów bukmacherskich forBet – Robertem Grzeszczykiem. W drugiej części Jakub Słowik i trener Tadeusz Pawłowski zdradzili plan na sobotnie spotkanie z Koroną Kielce.

Wierny sponsor

Marcin Przychodny: – Firma forBet nie jest tylko głównym sponsorem, który angażuję się przede wszystkim finansowo. Jest to sponsor, który współpracuje z nami na wielu różnych płaszczyznach, realizując różne działania marketingowe.

For Bet jest sponsorem nie tylko na dobre, ale także i na złe czasy, które w Śląsku właśnie nadeszły. Dziękuję Panie prezesie za zaufanie i wdzięczną współpracę. Mam nadzieję, że dostarczymy wielu pozytywnych sportowych wrażeń, a także parametrów biznesowych dla firmy for Bet.

Robert Grzeszczyk: – Zaufanie zostało zbudowane na bardzo pozytywnej współpracy w zeszłym roku. Aktywnie, na tyle na ile mogliśmy, wspieraliśmy cały czas Śląsk i to przyniosło wymierne korzyści marketingowe. Dzięki naszej współpracy zdobyliśmy tytuł sponsora roku.

Drużyna ma dużo do zrobienia, nie ma określonego modelu jak wypracować dobre wyniki. Niemniej jednak chcemy dalej Was wspierać, zwłaszcza w tym trudnym dla Was momencie.

Przedłużenie umowy sponsorskiej

Obiecująca zapowiedź najbliższego spotkania

Jakub Słowik, bramkarz Śląska: Na pewno nie mamy dobrego okresu za sobą, ale patrzymy pozytywnie w przyszłość. Nie mamy presji, bo kochamy to co robimy. Jestem pewny, że jutro wygramy.

Z ostatniego meczu wynieśliśmy bardzo dużo, musimy się uczyć na błędach i być mądrzejsi o nowe doświadczenia.

Zespół z Kielc mamy dobrze opracowany, ale głównie skupiamy się na sobie i na swojej grze. Chcemy wrócić na ścieżkę zwycięstwa, co mam nadzieję jutro udowodnimy.

Tadeusz Pawłowski, trener Śląska: Mecz z Pogonią Szczecin był najsłabszym w całej mojej kadencji trenerskiej. Nie trafiliśmy z dyspozycją dnia, treningi przedmeczowe były mocne i być może za długie. Teraz skupiamy się na taktyce.

Korona na pewno podejdzie do jutrzejszego spotkania spokojnie, ale dla nas będzie to bardzo ważny mecz.

Mówię do swoich zawodników „chłopcy”, w różnych krajach europejskich nie jest to nic dziwnego, ale jutro oczekuję, że zagrają jak mężczyźni. Liczę, że wezmą sprawy w swoje ręce.

Na pewno Lewandowski i Dankowski mogą jutro zagrać, wrócili do pełni zdrowia. Te dwa nazwiska dochodzą, a za kartki wypada Augusto. Chrapek i Pawelec trenują indywidualnie, chcemy, żeby porządnie wyleczyli swoje kontuzje.

Jutro oczekujemy pełnego zaangażowania od każdego zawodnika. Wierzę, że każdy weźmie odpowiedzialność za to spotkanie.

 


Jaką formę zaprezentują w jutrzejszym spotkaniu zawodnicy Tadeusza Pawłowskiego?Drużyna z Kielc, będąc pewna swojego miejsca w tabeli, zagra swobodnie czy  zadziornie? O tym będziemy mogli się przekonać już jutro o godz. 18:00 na Stadionie Wrocław

 


Autor: Zuzanna Kuczyńska
Zdjęcia: Marcin Obłoza i Zuzanna Kuczyńska