Pierwsza część kampanii wyborczej za nami. W sobotę, 3 września pod siedzibą wrocławskiej Platformy Obywatelskiej przy ul. Oławskiej podsumowano to, co udało się zrobić przez ostatnie 4 lata. W weekend Platforma ogłosi swój program wyborczy.

Konferencja przed siedzibą PO / fot. DW
Renata Granowska witała się i rozmawiała także z najmłodszymi wrocławianami / fot. DW

W konferencji udział wzięli Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna, Wojewoda Dolnośląski Aleksander Marek Skorupa, Marszałek Województwa Dolnośląskiego Rafał Jurkowlaniec i kandydaci do Parlamentu. Wyliczano co udało się zrobić i co jest już realizowane. Schetyna podawał nawet liczby dotyczące ilości aut przejeżdżających przez Autostradową Obwodnicę Wrocławia. – Było ponad 40 tysięcy samochodów – mówił o piątku.

Jurkowlaniec i Skorupa mówili natomiast o realizowanych i planowanych projektach, m.in. budowie jednego z najnowocześniejszych szpitali, budowie tzw. wrocławskiego węzła wodnego, czy wschodniej obwodnicy Wrocławia.

 

Na koniec było przygotowanie do wystąpienia przed kamerą i nagrywanie spotów / fot. DW

Potem rozdawano wrocławianom książeczki pt. „Polska w budowie”. Jak jedna z pierwszy do rozmów z mieszkańcami ruszyła radna Renata Granowska.

 

Na koniec na Rynku kręcono wyborcze spoty.

 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>>

 

(deg)