Dwie nowe inwestycje zapowiada Aquapark Wrocław. Nowością będzie strefa dla dzieci, która zastąpi basen rekreacyjny, a także rozbudowane saunarium. Nie trzeba będzie już wchodzić do niego nago – podaje MMWroclaw.pl.

Wizualizacja strefy dla dzieci / mat. prasowe

Strefa dla dzieci ma zacząć działać już w czerwcu tego roku. – Dzieci będą się tam uczyć pływać – mówi w rozmowie z serwisem Mariusz Prasał, rzecznik prasowy Aquaparku Wrocław. – Miejsce zyska też nową aranżację. Poza tym w najpłytszym miejscu basenu będzie 40 cm, a w najgłębszym 110 cm – dodaje.

Z kolei na rozbudowanie saunarium trzeba będzie poczekać do stycznia 2013 roku. Dzięki dwóm nowym saunom będzie mogło z niego skorzystać o blisko sto osób więcej. Nowością jest to, że będzie można do niego wchodzić w strojach kąpielowych. Zresztą już teraz zniknęły tabliczki o obowiązkowej „strefie nagości”. To też zapewne wpłynie na popularność saunarium.

 

(Sebastian Beluch)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAZS AWF Gardinia Wrocław walczy o play-off
Następny artykułSamolotem do Łodzi, Poznania i Krakowa
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.