- KARTKA Z KALENDARZA - 16 LIPCA -


Spektakl dla widzów dorosłych już 5 lutego w Multikinie Arkady Wrocławskie! Sztukę zobaczymy w ramach cyklu „Scena brytyjska na dużym ekranie”. 

- REKLAMA -

Australijczyk Lloyd Newson, dyrektor artystyczny międzynarodowej sławy teatru tańca DV8, przeprowadził wywiady z ponad pięćdziesięcioma mężczyznami, zadając im szczere pytania dotyczące miłości i seksu. Jednym z pytanych był John. Jego historia okazała się niezwykła i wzruszająca. Lata przestępczości, narkotyków i walki o przetrwanie doprowadziły go do poszukiwania życia z innymi. John znalazł się w nieoczekiwanym miejscu, nikomu prawie nieznanym. O tym rzadkim doświadczeniu powstał spektakl. To rzecz dla miłośników współczesnego tańca, ale też dla tych, którzy w sztuce cenią świeżość spojrzenia i moc przekazu.

5.02.2015, godz. 19
Multikino Arkady Wrocławskie

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Spektakl z polskimi napisami. Uwaga! Przedstawienie dla widzów dorosłych (od lat 18!).

 

Autor i Reżyseria: Lloyd Newson

czas trwania: ok 180 min. (spektakl 150-160 min. (w tym jedna przerwa) + ok. 20 min. materiałów dodatkowych (wywiady, reportaże, zwiastuny).

 

Bilety:
35 zł – normalny
33 zł – normalny dla 4 lub 5 osób w kasie kina
31 zł – normalny dla 6 lub więcej osób w kasie kina
30 zł – ulgowy (Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy)
28 zł – ulgowy dla 4 lub 5 osób w kasie kina
26 zł – ulgowy dla 6 lub więcej osób w kasie kina

Autor | MB

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułImprowizacje #1 w Capitolu Agaty Dudy-Gracz
Następny artykułMPK ostrzega: Na tych liniach spotkasz kontrolerów (24)
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.