Po krótkiej przerwie i remoncie na imprezową mapę Wrocławia powraca Królestwo Czarnej Muzyki, czyli kultowy już klub „Pasja”. Na dwudniowe otwarcie (następny piątek i sobota, 14-15 października) mamy dla was 5 podwójnych zaproszeń.
W odświeżonych, eleganckich wnętrzach klubu znowu zagości funk, soul, r’n’b, hiphop czy dancehall. Wraca również sprawdzona ekipa barmanów, a rezydentem klubu ponownie będzie najlepszy obecnie we Wrocławiu DJ grający czarną muzykę – czyli DJ Liquid. Właściciele lokalu starają się przywrócić „Pasji” dawny blask z czasów, kiedy w kolejce do tego klubu trzeba było czekać grubo ponad godzinę.

 

Tutaj nie gościły komercyjne hity z pierwszych miejsc przebojów i próżno było szukać Macareny… Za to setki gości bawiły się doskonale przy czarnej muzyce – od J. Browna po najnowszy amerykański hiphop. Czy teraz będzie podobnie? Właściciele zapewniają, że tak, co więcej, szykują wiele nowych muzycznych niespodzianek. Podczas weekendowych wieczorów w klubie oprócz DJ-ów występować również będą instrumentaliści, którzy na żywo współtworzyć mają niepowtarzalne sety. Pojawiać się mają soliści – m.in. trębacze, saksofoniści, również wokaliści, raperzy i MC-s będą mogli spróbować swych sił. W planach są także wystawy fotografii, pokazy mody, i inne imprezy tematyczne.

 

Na razie jednak „Pasja” planuje powrót do swoich czarnych korzeni, do imprez, podczas których ludzie bawili się do białego rana i zawsze można było tam spotkać kogoś znajomego.
CO ZROBIĆ, ABY OTRZYMAĆ JEDNO Z PODWÓJNYCH ZAPROSZEŃ? 

 

Trzeba polubić na fejsbuku FanPage DzielniceWroclawia.pl i Pasja i przesłać maila na adres: konkurs@DzielniceWroclawia.pl. Na Wasze maile czekamy do czwartku do godz. 16.
PASJA CLUB
ul. Świdnicka 53 (Pasaż Hotelu Scandic)
czynne od czwartku do soboty, od godz. 20
rezerwacje: 609 209 160 

 

(rb)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułnieOBIEKTYWni: Wróciły kolejki
Następny artykułByła Spała, będzie… Spała – już w sobotę kolejny mecz Gwardii
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.