- REKLAMA -
Eleven Bike Fest

Tym razem dwie propozycje na seanse w Multikinie.

Podobno najlepszym lekarstwem na nudę w związku jest odrobina pikanterii w sypialni. Kolejna odsłona cyklu „Kino na obcasach” potwierdzi albo obali tą teorię. „To właśnie seks” w reżyserii Josha Lawsona – przedpremierowo już 10 lutego w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Podobno najlepszym lekarstwem na nudę w związku jest odrobina pikanterii w sypialni. Jednak dzielenie się erotycznymi pomysłami może przynieść wyjątkowo zabawne skutki. Bo co zrobić, gdy on za bardzo wciągnie się w zabawę w przebieranki? Albo gdy ona osiąga rozkosz, tylko wtedy, kiedy doprowadzi go do płaczu? I co się stało ze starym, dobrym seksem? Zwyczajne pary i ich niezwykłe łóżkowe perypetie. Przebojowa komedia o seksualnych fantazjach i o nas samych.

Przed seansem filmu zapraszamy wszystkie Panie na spotkanie z Salonem Urody „Kandara”, który zaprezentuje swoją bogatą ofertę i ufunduje vouchery na zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie. Dzięki współpracy z restauracjami WOK oraz Sphinks na sali czekać będą drobne przekąski i smakołyki, a wszystkie Panie, które w dniu Kina Na Obcasach odwiedzą, którąś z restauracji otrzymają 15% rabat na całą ofertę. Każda z Pań otrzyma również zaproszenie do kawiarni Starbucks oraz jednodniowe, bezpłatne wejściówki do Fitness Aquapark Wrocław. Ponadto konsultantki z firmy Mary Kay przed seansem filmu zaproszą na bezpłatne badania poziomu nawilżenia skóry twarzy i wykonają zabieg naturalnego wygładzenia skóry wykorzystując produkty BYAS.

Na każdą z Pań czekają przed wejściem upominki a także szansa na  wygranie atrakcyjnych nagród, m.in.   –  wejściówki na strefę basenów rekreacyjnych do wrocławskiego Aquaparku
–  zestaw słodyczy od Kinder Bueno
– vouchery na wybrane zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie w salonie Urody „Kandara”
– zaproszenia do salonu bilardowego Bandaclub
– zestawy kosmetyków od firmy Clarena
oraz wiele innych niespodzianek…

KONKURS

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na KINO NA OBCASACH. Aby je otrzymać należy na naszym fejsbukowym fanpejdżu napisać dlaczego to właśnie Wy powinniście go zobaczyć (ci, którzy nie mają fejsbuka mogą to zrobić poprzez nasz formularz kontaktowy, w tytule wpisując: KNO). Rozstrzygnięcia w niedzielę wieczorową porą.

***

„Jupiter: Intronizacja” to druga nasza propozycja. To epickie widowisko science fiction Andy’ego i Lany Wachowskich, twórców „Matrixa” i „Atlasu chmur”. Jupiter Jones (Mila Kunis) urodziła się pod osłoną nocnego nieba, a jej narodzinom towarzyszyły znaki świadczące o tym, że jest stworzona do wielkich rzeczy. Dorosła już Jupiter nadal chce sięgać gwiazd, ale na ziemię sprowadzają ją obowiązki pani sprzątającej cudze mieszkania i niekończąca się passa nieudanych związków. Dopiero gdy na Ziemię przybywa Caine (Channing Tatum), genetycznie zaprogramowany były zwiadowca wojskowy, zaczyna ona dostrzegać przeznaczenie, które czekało na nią cały czas: w jej kodzie genetycznym jest bowiem zapisane, że jest spadkobierczynią niezwykłego dziedzictwa, które może zmienić układ sił we wszechświecie.

KONKURS

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na „Jupiter: Intronizacja”. Aby je otrzymać należy na naszym fejsbukowym fanpejdżu napisać dlaczego to właśnie Wy powinniście go zobaczyć (ci, którzy nie mają fejsbuka mogą to zrobić poprzez nasz formularz kontaktowy, w tytule wpisując: Jupiter: Intronizacja). Rozstrzygnięcia w niedzielę wieczorową porą.

Autor | MB