Mowa oczywiście o klubie Local Pub&Restaurant na biskupińskiej pętli, który należy do ikony Śląska Macieja Zielińskiego. W piątek kibiców sportu czeka nie lada gratka. Najpierw szósty mecz zagrają Turów Zgorzelec i Asseco Prokom Gdynia, a na deser mecz Śląska w Zabrzu.

Local. Pub&Restaurant zaprasza

Koszykarskie emocje będą sięgały zenitu, bowiem po pięciu spotkaniach finałowych play-off Tauron Basket Ligi PGE Turów prowadzi 3:2 i w piątek na własnym parkiecie może zdetronizować  Asseco Prokom Gdynia. Początek spotkania o godz. 18.

Z kolei o godz. 20 w Zabrzu podopieczni Oresta Lenczyka zagrają z Górnikiem. Wrocławianie są wiceliderem tabeli i w ostatnich trzech spotkaniach (wyjazdowe w Zabrzu i z Ruchem w Chorzowie, a na koniec u siebie z Arką Gdynia) aby bez oglądania się na rywali awansować do europejskich pucharów, musi zdobyć 7-9 punktów. Przydałoby się więc rozpocząć od zwycięstwa w Zabrzu.

(deg)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBieg dla Maćka
Następny artykułKoncert Hurtu na 11-te urodziny Niebo Cafe
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.