Szczęście jest zaraźliwe w promieniu 800 metrów – przedpremierowy pokaz filmu „Król Życia” już 21 września w ramach Kocham Kino w Multikinie. Mamy podwójne zaproszenie na ten film.

Multikino razem z Programem 2 Telewizji Polskiej zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Król Życia”. Tą przezabawną komedię z Robertem Więckiewiczem, Magdaleną Popławską i Bartkiem Topą widzowie będą mogli zobaczyć w ramach projektu Kocham Kino już 21.09 o godz. 19:00 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Edward jest najeżony, zaimpregnowany na otaczający go świat. Wszystko go denerwuje. Jakby chodził ciągle w za ciasnych butach. Złośliwy dla żony, niecierpliwy dla córki, prawie nie ma czasu dla swego starego ojca.

Któregoś dnia ulega groźnemu wypadkowi. W wyniku niespodziewanych zdarzeń porzuca swoje dotychczasowe życie, by na nowo odkryć żonę, córkę i otaczający go świat. Zaczyna być szczęśliwy i dostrzegać ludzi i rzeczy, które przecież ciągle go otaczały. Podobno szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów. Na to wygląda, bo główny bohater roztacza taką pozytywną aurę.

Edward nigdzie nie wyjeżdża, nie ucieka w podróż dookoła świata, nie jedzie do Amazonii. Mieszka w tym samym mieszkaniu, chodzi tym samym chodnikiem, spotyka tych samych ludzi, ale wszystko jest inne.

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Aby je otrzymać należy napisać do w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego (w tytule KONKURS – Król życia): Dlaczego musicie go zobaczyć? Czekamy do czwartku, do godz. 20.

Reżyseria: Jerzy Zieliński
Scenariusz: Fadi Chakkour

Obsada aktorska:
Robert Więckiewicz – Edward
Magdalena Popławska – Norma
Bartłomiej Topa – „Kapsel”
Anna Niedźwiecka – Frania
Krzysztof Czeczot – szef Edwarda
Jerzy Trela – ojciec
Katarzyna Dąbrowska – prowadząca terapię
Jan Peszek – profesor „Czacha”
Marek Litewka – sąsiad
Rafał Zawierucha – kolega Edwarda z korporacji
Piotr Głowacki – biznesmen
Paulina Gałązka – młoda kobieta
Anna Grycewicz – Helena
Jaśmina Polak – Cyganka
Sławomir Orzechowski – doktor Kolan
Małgorzata Bogdańska – Mirosława
Monika Pikuła  – „łowczyni głów”
Maciej Marczewski – „łowca głów”
Paweł Ciołkosz – Wacek
Andrzej Deskur – kolega Edwarda z pracy
i inni

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSPORTOWY RAPORT #65 (15.09.2015)
Następny artykuł„Romeo i Julia” z Royal Opera House
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.