Swoją działalność inauguruje Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin. Wrocławianie podczas „Dni Otwartych” będą mieli okazje zobaczyć ofertę centrum.


Krzywy Komin jest jednym z kluczowych projektów rewitalizacji wrocławskiego Nadodrza. To 1200 m2 poświęconych designowi, rzemiosłu, kulturze i sztuce. Będzie to jedyne we Wrocławiu miejsce, łączące kształcenie teoretyczne i praktyczne, kreację i funkcje wystawiennicze. Oprócz warsztatów i szkoleń w Centrum organizowane będą też m.in. koncerty, pokazy filmów i spektakle teatralne.

Dni Otwarte, które odbędą się 19 i 20 kwietnia 2013, zaprezentują wszechstronną ofertę Krzywego Komina – w każdej z pracowni przeprowadzone zostaną modelowe warsztaty, które pozwolą poznać pełne możliwości zrewitalizowanego obiektu. Podczas Dni Otwartych w Krzywym Kominie odbędzie się 40 różnych warsztatów, 10 wykładów i 5 wystaw, przygotowanych przez czterdziestu specjalistów z dziedziny designu, rzemiosła, kultury i sztuki.

 

 

Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin
ul. Stanisława Dubois 33-35a, 50-535 Wrocław
71 733 44 33 / kontakt@krzywykomin.pl

 

(deg)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGitPOWERfest we Wrocławiu
Następny artykułZaprojektuj logo dla wrocławskiego lotniska
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.