Fundacja „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”, we współpracy z ABSL i firmami członkowskimi stowarzyszenia, już po raz ósmy organizuje charytatywny kiermasz książek „Buy a Book”. Wszystkie pieniądze zebrane podczas akcji zasilą konto fundacji.

Wolisz dobry kryminał, romans czy thriller? A może potrzebujesz słownika na nowy rok szkolny lub akademicki? Nie istotne jest to, jakiej pozycji szukasz. Liczy się cel. Już pod koniec wakacji, kupując książkę, będzie można wspomóc Fundację „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”.

Kiermasz książek „Buy a Book” odbędzie się 31 sierpnia (piątek) i 1 września (sobota) na Placu Niebiańskim w Magnolia Park w godzinach 11:00-18:00. Po raz kolejny nad organizacją wydarzenia czuwa wrocławskie Centrum Hewlett Packard Enterprise. Kiermaszowi towarzyszyć będzie dedykowana strefa dla dzieci, czynna w oba dni wydarzenia. Dodatkowo w sobotę, 1. września, pojawią się atrakcje w postaci występów artystycznych na scenie.

Zasada kiermaszu jest prosta – za 5 zł lub wielokrotność tej kwoty będzie można nabyć dowolną pozycję: książkę, komiks czy audiobooka. Książki na kiermasz przekazali pracownicy korporacji sektora nowoczesnych usług dla biznesu zrzeszone w ABSL. Wszystkie pieniądze, zebrane podczas aukcji książek, przekazane zostaną na realizację celów statutowych Fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”.

W ramach 8. edycji „Buy a Book” uruchomiona została również  internetowa aukcja książek na Charytatywni Allegro. Dostępny do licytowania księgozbiór będzie się regularnie powiększał.

Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia, każdy znajdzie coś dla siebie!


Autor: Ola Sopuch
Zdjęcie: pixabay.com; Facebook wydarzenia