Ostatnio wszelkie wydarzenia układa się w sezony, więc my też postanowiliśmy pójść tym tropem. Przed nami drugi sezon „Kwestionariusza Dzielnicowego”, czyli popularnego „Oczka”, w które gramy ze znanymi wrocławianami: artystami, dziennikarzami, sportowcami i politykami. Dlaczego właśnie w „oczko”? Po prostu, pytań jest 21. Liczymy, że w czasie tych rozmów otworzą się przed naszymi Czytelnikami.

Drugi sezon rozpoczniemy już w piątek od rozmowy z aktorką Teatru Muzycznego Capitol – Elżbietą Romanowską. A na razie zapraszamy do przejrzenia wszystkich 16. odcinków pierwszego sezonu, a w nim m.in. Maciej Zieliński, Waldemar „Major” Fydrych, Iwona Dyszkiewicz, Monika Jaworska, Piotr Pietraszek, Remigiusz Jezierski, Patryk Sypień, Marek Zalewski, Ewa Trybuła-Kiernicka, Piotr Babiarz czy Bartłomiej Skrzyński.

ZOBACZ JAK ODPOWIADALI W PIERWSZYM SEZONIE >>>

 

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNIE PRZEGAP #4
Następny artykułDzielnice Wrocławia 4/2015
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.