Podczas koncertu usłuszymy materiał z najnowszej płyty zespołu  „Soundtrack”, która ukazała się w październiku, a także utwory z poprzednich albumów.

Producentem odpowiedzialnym za brzmienie nowego materiału jest Eddie Stevens, brytyjski muzyk i producent związany z takimi artystami jak Moloko, Zero 7 czy Roisin Murphy.

Lao Che / mat. organizatora

Po płycie „Prąd stały/prąd zmienny” zespół zainspirowany klasycznymi albumami z muzyką filmową postanowił przygotować płytę, która dzięki swojej różnorodności i koncepcji stanowiłaby autorski „Soundtrack”. W trakcie pracy nad płytą w otoczeniu zespołu pojawił się filmowy zespół producencki, który po wysłuchaniu wersji demo albumu zaproponował realizację filmu, którego scenariusz opierałby się na muzyce i tekstach Lao Che. W trakcie produkcji filmu okazało się, że z powodów niezależnych od zespołu, a także kłopotów technologicznych osób odpowiedzialnych za stronę filmową projektu, do dziś nie udało się sfinalizować tego pomysłu.

Prace nad płytą toczyły się jednak niezależnie od ekipy filmowej, więc muzycy wrócili do pierwotnego pomysłu na album. Podobnie jak przy poprzednich płytach zespół postanowił pójść w nieznanym kierunku, pozwalając sobie na swobodne czerpanie z bogactwa muzyki, nie zważając na sztywne ramy gatunków. Owocem tej pracy jest niezwykła różnorodność albumu – rock, funk, elektronika, hiphop, którą dopełniają liryczne kompozycje oraz improwizacje.

wrockfest.pl prezentuje: LAO CHE

3.03.13 godz.20.00 klub ETER, ul.Kazimierza Wielkiego 19

 

bilety: 35 zł – pierwsze 200 szt. 40 zł – przedsprzedaż 45 zł – w dniu koncertu miejsca siedzące ( balkon) – 50 zł

rezerwacje: bilety@o2.pl

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz online w serwisach:

www.biletin.pl, www.ticketpro.plwww.ebilet.pl, www.eventim.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNie tym razem
Następny artykułIntegracja sensoryczna w nowej odsłonie
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.