Wakacje zbliżają się wielkim krokami, to naprawdę last minute by zaplanować idealny urlop. Wrocławianie, którzy wciąż nie mają pomysłu na letni wyjazd wypoczynkowy, powinni zajrzeć do Arkad Wrocławskich. W dniach 28-29 czerwca, na poziomie 0 centrum handlowego, odbędzie się Kiermasz Ofert Wakacyjnych.

 

Polacy coraz chętniej wyjeżdżają na urlopy zagraniczne, nie doceniając przy tym uroku wakacji spędzonych w kraju. Polska, szczególnie latem, jest wymarzonym miejscem do odpoczynku i relaksu. Kiermasz Ofert Wakacyjnych to doskonała okazja do zapoznania się z najpiękniejszymi zakątkami polskich regionów i propozycjami ośrodków wypoczynkowych.

Każdy, kto w trakcie kiermaszu odwiedzi Arkady Wrocławskie z pewnością znajdzie mnóstwo inspiracji dla udanego urlopu. Wrocławianie będą mogli zapoznać się z ofertami m.in. Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, ośrodka Medical SPA w Świeradowie Zdrój czy Hotelu Olimp w Kołobrzegu.

Na gości Arkad Wrocławskich czekają również atrakcje w postaci konkursów z nagrodami, do wygrania będzie np. tygodniowy pobyt dla 2 osób w ośrodku Sandra SPA w Karpaczu.

Kontakt:

Agnieszka Stachowiak, Kierownik działu eventów i promocji, Fabryka Idei: tel. 71 783 55 17,
e-mail: agnieszka.stachowiak@fabrykaidei.pl

Katarzyna Szydłowska, PR manager, Fabryka Ide: tel. 692 903 355

e-mail: katarzyna.szydlowska@fabrykaidei.pl