Transmisja rozgrywek z Tallahassee na Florydzie już 9 maja tylko w Multikinie Arkady Wrocławskie i tylko ze Sprite!

Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce zrealizuje transmisje rozgrywek światowych „League of Legends”. Multikino przy współpracy z marką Sprite i producentem gry Riot Games zapraszają na transmisję pierwszego dnia rozgrywek „League of Legends 2015 Midseason Invitational” z Tallahassee na Florydzie. Transmisja odbędzie się już 9 maja o 22:00 w Multikinie Arkady Wrocławskie.  

W sobotę 9 maja Multikino i Sprite zapraszają wszystkich fanów League of Legends na transmisję MSI 2015. To niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć najlepsze drużyny z międzynarodowych lig i obejrzeć na żywo rozgrywki na najwyższym poziomie. Fani League of Legends będą mieli okazję uczestniczyć w transmisji pierwszego dnia wydarzenia, obejmującego pokaz przed rozgrywkami, ceremonię otwarcia i mecze rozgrywane w systemie kołowym (round-robin).

Nie przegap okazji, by zobaczyć starcie najlepszych drużyn League of Legends transmitowane na żywo z Tallahassee, na Florydzie.

Transmisja rozgrywek „League Of Legends 2015 Midseason Invitational” odbędzie się 9 maja o 22:00 w Multikinie Arkady Wrocławskie.

Czas trwania: Rozgrywki mogą potrwać do godziny 8:00
Data i start wydarzenia: 9 maja, 22:00
Uwaga! Komentarz angielski.

 

Bilety:
40 zł – bilet normalny
35 zł – bilet ulgowy z kodem z Facebooka Multikino Polska lub z etykietą z butelki Sprite 0,5l

                                                                                                                 

Pobierz vouchery zniżkowe na Facebooku Multikino Polska:

https://www.facebook.com/MultikinoPolska/app_609431202462179

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJest nowe hasło dla MPK
Następny artykułJANKO MUZYKANT – „Znamię” [POSŁUCHAJ]
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.