Jest maj 1929 roku we Lwowie. Znany już czytelnikowi komisarz Edward Popielski wyleciał właśnie z policji za niesubordynację. Wreszcie ma czas na rozwiązywanie zagadek matematycznych i… na miłość. Szybko wpada w kłopoty.

Poniekąd ich źródłem jest piękna Renata. Jest też fala brutalnych morderstw i tajemniczy list.

W Liczbach Charona Popielski ma szansę zmienić swoje życie – wrócić do policji i założyć rodzinę z ukochaną kobietą. Ale miłość jest ślepa, podobnie jak sprawiedliwość…

Książka „Liczby Charona” do księgarń ma trafić 19 maja. Ukaże się ona nakładem Wydawnictwa ZNAK.

 

Marek Krajewski ur. 1966 – pisarz, filolog klasyczny. Przez wiele prowadził zajęcia na Uniwersytecie Wrocławskim, z których zrezygnował, aby zająć się wyłącznie pisaniem książek. Autor bestsellerowych powieści kryminalnych o Eberharcie Mocku i Edwardzie Popielskim. Zadebiutował w 1999 roku Śmiercią w Breslau. Jego powieści ukazały się w osiemnastu krajach. Laureat m.in. Paszportu „Polityki”, Nagrody Wielkiego Kalibru, Nagrody Prezydenta Wrocławia.

DEG

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł– Muszkieterzy w Arsenale
Następny artykuł– Spartan Cup: Puchar Ligi
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.