Tomek Sikora i Piotr Osowicz z Radia Wrocław spotkali się ze słuchaczami „Loży Szyderców” w specjalnym autobusie, który w sobotę 26 lutego krążył po ulicach Wrocławia.

Żyjemy w kraju absurdów, dlatego autorzy Loży Szyderców przyznają, że nigdy nie mieli problemu z doborem tematów do swojej audycji. Dziennikarski duet Piotr OsowiczTomasz Sikora, codziennie komentują rzeczywistość z udziałem słuchaczy. Loża Szyderców wzbudza duże emocje głównie przez prezenterską mieszankę: cięty język, ciężki dowcip i absolutny brak litości wobec głupoty. Do tego, w telefonicznych rozmowach na żywo, dochodzą błyskotliwe riposty słuchaczy.

Dlatego też Radio Wrocław przygotowało dla słuchaczy akcję, w trakcie której mogli stać się oni współautorami swojej ulubionej audycji. 26 lutego (sobota) od godz. 12.00 Loża Szydercównadawana była z autobusu kursującego po ulicach Wrocławia.

Autobus wyruszył spod Radia, zatrzymał się pod AquaparkiemHalą StuleciaUrzędem Wojewódzkim. Trasa została zakończona w centralnym punkcie Wrocławia, czyli na Rynku.

Dziękujemy wszystkim za fantastyczną zabawę! Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie!

Loża Szyderców – Radio Wrocław
Od poniedziałku do piątku po 18:00

Zapraszamy do obejrzenia fotografii z Wielkiej Krucjaty Szyderców!

Loża Szyderców Radia Wrocław
fot. Radio Wrocław

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŚwietliki zagrały dla NZS
Następny artykułRusza III edycja ligi Spartan Cup!
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.