Ostatni w tym sezonie „Macht mir Spaβ” we Wrocławiu! Zagramy w Centrum Inicjatyw Artystycznych, w niedzielę – 24 maja o godz.19.

Małgorzata Matuszewska po premierze „Macht mir Spaβ”, w Gazeta Wrocławska o przedstawieniu pisała tak: „Dwie panie perfekcyjnie kręcące się po zaaranżowanej kuchni, z wdziękiem i niedyskretnie obwąchujące widzów, doprowadziły tych ostatnich do gromkich wybuchów śmiechu. „Macht mir Spaß” /…/, pierwsze przedstawienie nowej, wrocławskiej grupy o nazwie Novy Ruch Teatr, było świetne.

„Macht mir Spaβ”
Jest to historia o przyjemnościach, która rozgrywa się w studio nagraniowym programu kulinarnego „Macht mir Spaβ”, w którym dwie prowadzące Agnes Die Va i Agnes Herrköt, na wzór „Perfekcyjnej Pani Domu”, przygotowują słodkie, jak one same, muffiny. Niestety, w biegu zdarzeń, natłoku obowiązków i telewizyjnych póz okazuje się, że „Perfekcyjne Panie Domu” wpadają w ciąg niespodziewanych zdarzeń, a w tle komplikacji pojawia się mściwa zbrodnia. Historia koczy się jednak happy endem, a obie Panie żyły długo i szczęśliwie. Jak w bajce!

CO? GDZIE? JAK?
„Macht mir Spaβ”// Novy Ruch Teatr
24 maja, godz. 19.00
Centrum Inicjatyw Artystycznych
ul. Tęczowa 79/81
Rezerwacja telefoniczna po godz. 17.00, tel. 666 533 665
Rezerwacja mailowa: cia@cia.wroclaw.pl
Bilety: 20 zło

Obsada Agnieszka Charkot, Agnieszka Dziewa//Ruch i reżyseria Piotr Soroka//Design Adam Królikowski//Kostiumy RISK made in warsaw//Projekcje Marta Wyczółkowska//Światło Krzysiek Kura Szczepańczyk//Współpraca Linda Parys, Agnieszka Jarosz, Tomasz Pastyrczyk

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZrób to w teatrze!
Następny artykułPrzyjaciele Radia Armageddon
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.