Nową siatkarką Volleyball Wrocław została Magdalena Soter. Środkowa o miejsce w pierwszej szóstce powalczy z Anną Łozowską i Aleksandrą Gancarz.

Magdalena Soter najwięcej swojego siatkarskiego doświadczenia zebrała w Chemiku Police i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, gdzie spędziła ostatnie dwa sezony. 30-letnia siatkarka z pewnością będzie jedną z najbardziej doświadczonych zawodniczek w młodym zespole Marka Solarewicza. Soter zamyka skład Volleyball Wrocław, jeśli chodzi o środek siatki.

– Zdecydowałam się na grę we Wrocławiu, ponieważ uznałam, że to czas na zmianę. Do tej pory reprezentowałam klub KSZO Ostrowiec, w którym pracowało mi się bardzo dobrze. To oczywiście zasługa rewelacyjnej drużyny i wspaniałych kibiców, których serdecznie wszystkich pozdrawiam. Postanowiłam jednak wykonać kolejny krok w mojej karierze. Mam nadzieje, że we wrocławskim klubie uda nam się stworzyć taki team i pod wodza trenera Marka Solarewicza poprawimy wynik z zeszłego sezonu. Wierze również, że wrocławscy kibice pomogą nam w osiągnięciu tego celu – mówi Magdalena Soter, nowa środkowa Volleyball Wrocław.


Autor: Zuzanna Kuczyńska
Zdjęcie: mat. prasowe