W trakcie przedstawień najmłodsi przeniosą się w magiczny świat, pełen elfów i pracowitych skrzatów. Pomogą im ubrać choinkę, skonstruować ogromny łańcuch i zapakować prezenty. Tego dnia centrum handlowe odwiedzi też Święty Mikołaj, z którym maluchy będą mogły zrobić pamiątkowe zdjęcie. Wydarzenie zaplanowano na sobotę – 7 grudnia. Jest bezpłatne.

Zimowa aura powoli zaczyna udzielać się wszystkim. Dzieci z wypiekami na twarzach piszą listy do Mikołaja i pomagają rodzicom w bożonarodzeniowych przygotowaniach. W Arkadach Wrocławskich będą miały okazję wykazać się swoimi umiejętnościami. W trakcie zaplanowanego na godz. 12:00 przedstawienia „Grajka Mikołajka”, z pomocą elfów przygotują świat do nadejścia zimy. Wspólnie sprawdzą, czy ilość śniegu nadaje się do ślizgania na sankach, zbudują ogromny łańcuch i ubiorą żywą choinkę. Następnie będą miały za zadanie rozwikłać zagadkę: „Co się stało z Mikołajem?”.  Na jego poszukiwania wyruszą o godz. 14:00 w towarzystwie najdzielniejszego i najsprytniejszego ze skrzatów. Będzie to wesoły spektakl kabaretowy, podczas którego dzieci, aby odnaleźć świętego na czas, nauczą się jeździć na reniferze. Ten wyjątkowy dzień zakończy się spotkaniem ze Świętym Mikołajem, który o godz. 15:00 osobiście odwiedzi Arkady Wrocławskie. Będzie można z nim porozmawiać, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, a nawet przekazać list.

Harmonogram

7 grudnia, godz. 12:00-12:45 – spektakl interaktywny „Grajka Mikołajka”

7 grudnia, godz. 14:00-14:45 – spektakl interaktywny „Co się stało z Mikołajem?”

7 grudnia, godz. 15:00-16:00 – spotkanie ze Świętym Mikołajem

Przedstawienia i spotkanie z Mikołajem odbędą się na poziomie 0, naprzeciwko sklepu H&M. Wydarzenie jest bezpłatne.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWTW: Jutro przypłynie królowa
Następny artykułHonorowy Konsulat Turcji otwarty we Wroclawiu
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.