29 i 30 kwietnia, centrum handlowe Magnolia Park przeniesienie swoich klientów do zmysłowego świata zapachów.

W ramach akcji „Magnolia Park – pachnie zmysłowymi promocjami”, w otoczeniu barwnych, wiosennych kwiatów, rozkwitną także promocje i rabaty sięgające nawet 60%. Specjalne oferty czekają we wszystkich drogeriach, perfumeriach, aptekach i mydlarniach znajdujących się na terenie galerii.

Magnolia znów przyciąga dobrą ofertą

Specjalnie na tę okazję, stylowe wnętrze Magnolia Park rozkwitnie tysiącem kwiatów. Na klientów będą czekały trzy kwiatowe wyspy, zbudowane z kilku tysięcy roślin cebulkowych, drzewek oliwnych, jałowca i ziół. Przed głównym wejściem do galerii powstanie stoisko florystyczne z roślinami doniczkowymi i ciętymi. Część restauracyjną otuli zapach hiacyntów – ponad dwieście doniczek z kwitnącymi kwiatami zostanie rozstawionych na stolikach. Dodatkowo, wszyscy klienci będą mogli zrobić zakupy w kwiaciarni Mirosa ze specjalnym rabatem.

Z myślą o tych, których uwiodła magia aromatów, przygotowano atrakcyjne oferty – sięgające nawet 60% i liczne promocje w sklepach biorących udział w zmysłowym szaleństwie. W akcji udział biorą: Apteka Super-Pharm, Organique, Sephora, Yves Rocher, Drogerie Natura, Inglot, perfumerie Douglas, Marionnaud, The Body Shop, Empik. Tego dnia na terenie Magnolia Park pojawią się stoiska, przy których klienci będą mogli zanurzyć się w świat zapachów i wybrać odpowiednie dla siebie oraz swoich najbliższych perfumy, mydła czy płyny do kąpieli. W wyborze pomogą eksperci, którzy dobiorą właściwy zapach czy typ kosmetyku do określonego typu skóry. Odwiedzający Magnolia Park, otrzymają próbki nowych zapachów perfum, kremów czy podkładów pod makijaż. Wizażyści z firmy MAC podpowiedzą jak profesjonalnie dobrać kosmetyki kolorowe, a w Drogerii Natura, pod okiem fachowców, będzie można zbadać stan swojej skóry.

„Ta akcja to kolejne odwołanie do naszego hasła przewodniego „Magnolia Park – Twój Świat Zmysłów”. Tym razem koncentrujemy się na zmyśle zapachu. Bardzo się cieszymy, że wszyscy przedstawiciele branży kosmetycznej obecni w Magnolia Park przygotowali specjalne promocje kosmetyków i perfum. Nawet Empik – choć niezwiązany bezpośrednio z branżą, znalazł dla siebie miejsce i proponuje specjalne zestawy do robienia perfum. Serdecznie zapraszamy do zabawy zmysłowymi zapachami”. – powiedział Adrian Zawadzki, Dyrektor Centrum Handlowego Magnolia Park.

(Marta Rakoczy)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł– Beatyfikacja Jana Pawła II na Rynku
Następny artykuł– Nasi koszykarze wygrali pierwszy mecz
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.