W tym miesiącu we Wrocławskim Teatrze Komedia można będzie zobaczyć nowy w repertuarze spektakl „Nic nie gra”, opowiadający o  amatorskiej grupie teatralnej… w tarapatach. Wszystkich widzów zapraszamy, by spędzili wesoło czas z bohaterami, w których wcielają się Agnieszka Wielgosz, Rafał Kwietniewski, Tomasz Lulek i Paweł Okoński. 

Na deskach Komedii oprócz „Nic nie gra”, zagości kochany przez publiczność „Mayday2” oraz „Szalone nożyczki”. Fani intryg miłosnych powinni zobaczyć flagowy spektakl WTK „Boeing Boeing” w doborowej obsadzie: Dorota Wierzbicka – Matarrelli, Katarzyna Skoniecka, Magda Margulewicz lub Małgorzata Kałuzińska, Marzena Kopczyńska, Krzysztof Grębski, Wojciech Dąbrowski. Splot zdarzeń o mały włos doprowadziłby do  katastrofy ale i do łez ze śmiechu. Ci sami bohaterowie bawią publiczność w drugiej części tej historii – pod tytułem „Pomoc domowa”. Reżyser Wojciech Dąbrowski wcielający się w rolę Maksa, znów pakuje się w kłopoty. Jego kłopot to seksowna Maja (Ilona Lewandowska). Tylko dzięki niezawodnej pomocy domowej Nadii (Dorota Wierzbicka – Matarrelli) wszystko dobrze się kończy.

„Z twoja córką? Nigdy!” to kolejna propozycja na majową porcję humoru. Znakomity w roli złodzieja Łukasz Płoszajski, samym swoim widokiem doprowadza widzów do śmiechu. Sztuka czeskiego autora Prochazki opowiada o dwóch parach w średnim wieku Koukolików i Szimandlów (Kinga Zabokrzycka i Wojciech Dąbrowski oraz Beata Rakowska i Jan Węglowski), którym bycie razem stało się nudne. W tym spektaklu zadebiutowali na teatralnej scenie Ola Zienkiewicz i Michał Koterski (córka Koukolików Sandra i jej narzeczony).

Pełny repertuar tutaj. Życzymy państwu udanej zabawy.


Autor: Sabina Misakiewicz