Najnowszy film Patryka Vegi w całości powstanie we Wrocławiu, a główną gwiazdą będzie Małgorzata Kożuchowska. Prace nad produkcją już się rozpoczęły.

Krążyły pogłoski, że najnowszy film Patryka Vegi będzie kręcony we Wrocławiu. Nic nie było wiadomo oprócz tego, że będzie to kryminał. Rąbka tajemnicy uchyliła Małgorzata Kożuchowska, która będzie grała główną rolę w najnowszym projekcie Vegi. Na swoim instagramie dodała zdjęcie z reżyserem. Pochwaliła się nie tylko rolą, lecz również nowym wizerunkiem, wykreowanym specjalnie na potrzeby produkcji. Z podpisów pod zdjęciem można wnioskować, że aktorka wcieli się w rolę policjantki. Takiej Kożuchowskiej jeszcze nie widzieliśmy, do tej pory aktorka grała nieco spokojniejsze i delikatniejsze postacie. Jak sprawdzi się w duecie z Patrykiem Vegą? Na razie nie ma żadnych doniesień o premierze filmu, ale znamy już tytuł Plagi Breslau.

Akcja filmu w całości będzie toczyć się we Wrocławiu. Niewątpliwie będzie to kino sensacyjne. Fabuła ma opowiadać o makabrycznych zabójstwach, dokonywanych przez  nieznanego mordercę. W filmie przewidziane są także sceny kaskaderskie.

Oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej na ekranie pojawią się także: Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Sebastian Fabijański czy Olga Bołądź.


Autor: Adrianna Machalica
Zdjęcia: instagram