To będą dwa wydarzenia jednego dnia. We Wrocławskim Klubie Formaty najpierw odbędzie się wernisaż i warsztaty malowania na jedwabiu Bożeny Milewskiej, a później koncert mis i gongów tybetańskich w wykonaniu Agaty Białoszewskiej.

WERNISAŻ I WARSZTATY MALOWANIA NA JEDWABIU – Bożena Milewska

fot. arch. organizatora

Podczas około dwuipółgodzinnego pokazu opowiem o technikach i historii malowania na jedwabiu. Będziemy wspólnie malować specjalnie przygotowane jedwabne apaszki. Przewidziane są do zmalowania 2 duże krosna z jedwabnymi chustami. Można dołączyć w dowolnym momencie trwania pokazu i malowania. Stałym elementem pokazu jest losowanie oraz licytacja wśród uczestników własnoręcznie wymalowanych i ukończonych apaszek.
Przyjdź jeśli Twoim marzeniem jest malowanie ale także jeśli myślisz że, nie potrafisz malować.

Przyjdź jeśli lubisz oryginalnie ubierać się lub szukasz czegoś nietuzinkowego na prezent.

Podczas pokazu będzie można się zapisać na warsztaty malowania na jedwabiu w promocyjnych cenach a także zakupić oryginalne, ręcznie malowane szale i apaszki.

Bożena Milewska o sobie:
Malowanie to moja pasja. Dopiero trzy lata temu odkryłam to dzięki mandali, która otworzyła mnie na zupełnie inny świat i poprowadziła nieznaną mi drogą. Od tamtej pory w każdej wolnej chwili maluję obrazy, pastele oraz jedwabie. Z wykształcenia jestem historykiem sztuki, z zawodu grafikiem, a z zamiłowania maluję i prowadzę pokazy
i warsztaty plastyczne – malowania na jedwabiu i arteterapeutyczne – malowania mandal. Ukończyłam Podyplomowe Studium Arteterapii przy Instytucie Ericksonowskim w Łodzi. W maju tego roku zajęłam III miejsce w kategorii malarstwo w IV Wojewódzkim Konkursie Aneks Twórczości Artystycznej ATA 2011 w Namysłowie. Mam dorosłego syna Łukasza i dwa koty :-).

*
KĄPIEL W DŹWIĘKACH GONGÓW I MIS TYBETAŃSKICH – Agata Białoszewska

To niezwykła medytacja, która uspokaja, przenika, koi, przenosi w inny wymiar. Gongi i misy tybetańskie generują całe spektrum wibracji, które rezonują z komórkami całego ciała. Dźwięki te uruchamiają procesy samoleczenia organizmu przywracają spokój, harmonię i radość życia.
Rozpuszczają napięcia i blokady, które są nagromadzone w naszym ciele. Metoda szybka i skuteczna wprowadzająca w głęboki relaks.

 

25 września, niedziela, godz. 17-21

Wrocławski Klub Formaty
ul. Samborska 3-5