Masz w domu małego terrorystę? Nie wiesz jak sobie radzić z histeriami i agresją dziecka? Jeszcze dzisiaj 21 marca o 16.30 w Poradni Rodzinnej przy Parafii p.w. Św. Anny we Wrocławiu-Praczach Odrzańskich  masz szansę dowiedzieć się jak spokojnie reagować i przeciwdziałać.

Fundacja Familandia zaprasza na cykl bezpłatnych warsztatów dotyczących wychowania i rozwoju dzieci ma na celu pokazanie rodzicom, że są sposoby  na ujarzmienie niegrzecznych dzieci. Mowa będzie o „Małych terrorystach”, czyli o dzieciach i  atakach złości.
Jak wiadomo nie od dzisiaj drugi i trzeci rok życia dzieci to najtrudniejszy czas zarówno dla rodziców jak i dzieci. W życiu dziecka pojawiają się wyzwania i bodźce, które zbyt często wywołują intensywnych i skrajne emocje. Rodzice dwu i trzylatków często potrzebują pomocy i czują się bezradni lub obwiniają siebie za trudne zachowania dziecka.
Co zrobić kiedy maluch złości się, krzyczy, kładzie na ziemi i tupie nogami? Jak poradzić sobie z atakami histerii? Tego dowiecie się  się na warsztacie.

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Helwig-Brodala- pedagog, trener Wideotreningu Komunikacji, terapeuta.
Warsztaty odbywają się w Szkole Podstawowej nr 22, ul. Stabłowicka 143.
Jak informują organizatorzy podczas warsztatów zapewniona zostanie opieka nad dziećmi w sali zabaw.

Zapisy na warsztaty:

tel. 503 41 38 51,
kontakt@familandia.pl

(SMi)