Decyzją nowego szkoleniowca Śląska Wrocław – Pawła Barylskiego, kapitanem zespołu został Marcin Robak. Przejął on opaskę od Piotra Celebana.

Marcin Robak grał już w zastępstwie z opaską kapitana w 1/8 Pucharu Polski z Miedzią Legnica oraz w ligowym meczu z Lechem Poznań. Teraz na stałe przejmie tę rolę od Piotra Celebana.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Decyzją trenera Śląska Wrocław przestaje pełnić fukncje kapitana. Zawsze starałem się godnie reprezentować Śląsk Wrocław jako kapitan. Traktowałem tę funkcję jako ogromne wyróżnienie i czułem się zaszczycony, gdy wyprowadzałem drużynę z tunelu na murawę. Nosiłem opaskę z wielką dumą i pozostaje mi przyjąć decyzję trenera. Zawsze powtarzam, że na boisku musimy być jednością i skupiam się wyłącznie na tym, by wrócić do pełnej sprawności po urazie. Jeśli tylko będzie mi dane zagrać, zrobię wszystko, by pomóc drużynie. Dziękuję kibicom za wsparcie, na które zawsze mogłem liczyć. Zarówno wtedy, gdy było dobrze, ale przede wszystkim w trudnych chwilach. Zawsze byliście ze mną i za to jestem Wam wdzięczny. HEJ ŚLĄSK ❗❗❗

Post udostępniony przez Piotr Celeban (@piotrcelebanofficial)


Autor: Oliwia Stasiak
Zdjęcie: Krystyna Pączkowska / WKS Śląsk Wrocław