Spotkania z autorami ruszają w nowej księgarni w Pasażu Grunwaldzkim.

Księgarnia „Autorska” otwarta w Pasażu Grunwaldzkim jest zupełnie nowym projektem.  Nietypowa aranżacja przestrzeni, jak np. wanna, czy łóżko pełne ciekawych książek, to nie jedyna atrakcja dla klientów. 29 września odbędzie się pierwsze spotkanie autorskie, z udziałem Marka Krajewskiego.

Projekt księgarń „Autorska” został zainicjowany przez Społeczny Instytut Wydawniczy Znak. Nowo otwarty salon w Pasażu Grunwaldzkim jest drugą w Polsce i jedyną lokalizacją we Wrocławiu. Znakiem rozpoznawczym księgarni jest oryginalna aranżacja przestrzeni przypominająca domowe wnętrza. – Nasza księgarnia urządzona jest jak mieszkanie. W salonie relaksuje dobra powieść, kuchnia inspiruje przepisem na smaczne danie, sypialnia rozgrzewa namiętnym romansem, gabinet zaskakuje nieznanymi faktami, a dzieci odkrywają magię literatury – mówi Natalia Wróblewska odpowiedzialna za promocję „Autorskiej”.

W niebanalnej przestrzeni odbywać się będą również spotkania z czytelnikami i autorami książek. Cykl rozpocznie się wizytą Marka Krajewskiego, promującego najnowszą książkę „Arena Szczurów”. Spotkanie odbędzie się 29 września o godzinie 18.00 w księgarni „Autorska”, znajdującej się na poziomie +1 w Pasażu Grunwaldzkim.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPremierowy pokaz filmu „Pilecki”
Następny artykułPantomima jedzie z „Mikrokosmosem” do Moskwy!
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.