Kibice Śląska Wrocław posiadający karnety na sezon ligowy 2012/2013 będą mogli obejrzeć spotkanie 1/8 finału Pucharu Polski z GKS-em Bełchatów całkowicie za darmo. Kibice, którzy karnetów nie posiadają mają szansę kupić bilet w promocyjnej cenie.

Aby odebrać darmowy bilet, posiadacze karnetów muszą zgłosić się do kas. Warunkiem odebrania wejściówki jest okazanie dokumenu tożsamości z numerem PESEL.  Odbiór darmowych biletów dla posiadaczy karnetów oraz kupno biletów w promocyjnych cenach możliwe jest w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej oraz Stadionu Miejskiego od strony ul. Królewieckiej, które w dni powszednie czynne są w godz. 14-19, zaś w soboty w godz. 10-15.

slaskwroclaw.pl

Klub przygotował promocję również dla kibiców, którzy nie posiadają karnetów. Każda osoba, która kupi bilet na ligowy mecz z GKS-em Bełchatów (23 września, godz. 14:30), będzie mogła dostać wejściówkę na pucharowe spotkanie z tym samym rywalem (26 września, godz. 20:30) za połowę ceny! Promocyjne bilety na spotkanie pucharowe z GKS-em Bełchatów na trybunę B i D kosztować będą 7 zł (ulgowy 5 zł, rodzinny 10 zł), zaś na trybunę C 10 zł (ulgowy 8 zł, rodzinny 15 zł).

Bilety na mecz pucharowy z GKS-em Bełchatów można kupować także osobno, poza promocją związaną ze spotkaniem ligowym. Wtedy bilety na trybunę B i D kosztować będą 14 zł (ulgowy 10 zł, rodzinny 20 zł), zaś na trybunę C 20 zł (ulgowy 16 zł, rodzinny 30 zł).

Spotkanie 5. kolejki T-Mobile Ekstraklasy odbędzie się w niedzielę, 23 września, o godz. 14:30, a 1/8 finału Pucharu Polski z tym samym rywalem w środę, 26 września, o godz. 20:30. Obydwa mecze rozegrane zostaną na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.