Multikino i British Council zapraszają na jedyny pokaz spektaklu „Maxine Peake Hamlet” z Royal Exchange Theatre w Manchesterze. Zobaczyć go będzie można we wtorek 14 czerwca 2016 roku w Multikinie Arkady Wrocławskie.

 

„Hamlet”, ikoniczne dzieło Williama Szekspira, to wielka opowieść o lojalności, miłości, zdradzie, zbrodni i szaleństwie. Głośna adaptacja sztuki przygotowana przez Royal Exchange Theatre w Manchesterze, z nominowaną do nagrody BAFTA Maxine Peake w roli głównej, odbiła się szerokim echem w Wielkiej Brytanii, zyskując niezwykle entuzjastyczne recenzje krytyków. Spektakl wyreżyserowany przez Sarę Frankcom był również najszybciej sprzedającym się przedstawieniem w repertuarze teatru Royal Exchange ostatniej dekady.

 


Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten spektakl. Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego: „Maxine Peake jako Hamlet”. Czekamy do piątku, 10 czerwca, do godz. 20. 

14 czerwca 2016 | godz. 19
Multikino Arkady Wrocławskie
Bilety:
25-35 zł

  • Pokaz odbędzie się w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami.
  • Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.

Czas trwania: ok. 210 min. (w tym przerwa: 15 min.)