Z okazji Mikołajek Śląsk przygotował dla kibiców wyjątkową promocję. Tym razem bilety na ostatni w tym roku mecz WKS-u z Piastem Gliwice dostępne będą już od złotówki!

Spotkaniem z Piastem Gliwice piłkarze Śląska pożegnają się ze swoimi kibicami na długie dwa miesiące. Dlatego poprzez Mikołajową Dogrywkę chcemy podziękować za całoroczne wsparcie dla naszej drużyny i zachęcić wszystkich miłośników piłki nożnej do pojawienia się na meczach WKS-u również w 2014 roku.

Dzięki Mikołajkowej Dogrywce bilety na trybuny B i D kosztować będą jedyne 10 zł, a na trybuny A i C 15 zł! Ceny są stałe – na spotkanie z Piastem nie będzie podziału na bilety normalne i ulgowe, a w dniu meczu wejściówki będą kosztowały tyle samo, co w przedsprzedaży.

Bilety w promocyjnych cenach dostępne są we wszystkich punktach sprzedaży (ich spis znajduje się TUTAJ) oraz na stronie www.bilety.slaskwroclaw.pl.

Osoby, które skorzystały z naszej poprzedniej Mikołajkowej Promocji i kupiły pakiet wejściówek na mecze z Pogonią i Piastem, będą mogły kupić bilet na spotkanie z Piastem Gliwice dla znajomego za jedyne 1 zł! Taką samą ofertę przygotowaliśmy dla posiadaczy karnetów oraz osób, które zdążyły już kupić bilet na mecz z Piastem w normalnej cenie.

Uwaga – bilety za złotówkę można będzie kupić tylko w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej od poniedziałku, 9 grudnia. Kasy czynne będą w godz. 9-19. W dniu meczu bilety za złotówkę dostępne będą wyłącznie w kasach Stadionu Wrocław od ul. Królewieckiej.

Przypominamy, że do kupienia biletu niezbędny jest dokument tożsamości z numerem PESEL osoby, dla której kupuje się wejściówkę lub Karta Kibica.

Spotkanie Śląsk Wrocław – Piast Gliwice odbędzie się w sobotę, 14 grudnia, o godz. 18:00 na Stadionie Wrocław.

źródło: SlaskWroclaw.pl