Ho, Ho, Ho! Już 5 grudnia (środa) w Centrum Sztuk Walki przy Grabiszyńskiej odbędzie się zabawa Mikołajkowa dla dzieci. Każdy uczestnik imprezy otrzyma dawkę szczęścia i słodki upominek. 

Jeśli pragniecie zobaczyć wesoły uśmiech na twarzach waszych pociech,  nie zastanawiajcie się zbyt  długo.  AnimaTort  gwarantuje udaną zabawę i profesjonalną opiekę nad dziećmi.  Ho, ho, ho!   Słyszycie? To  dzwonki sań Świętego  Mikołaja. Nie zwlekajcie, koniecznie przyprowadźcie  swoje dzieci  na zabawę zorganizowaną specjalnie na tę okazję.                 W programie imprezy przewidziane są integracyjne zabawy z Chustą Klanza, konkursy oraz gry i zawody sportowe prowadzone pod czujnym okiem animatora.  Na koniec Wasze pociechy zostaną obdarowane drobnym upominkiem i będą mogły zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem.  Jeśli jednak poczujecie, że ta  zabawa skończyła się zbyt szybko, a będziecie chcieli  spędzić w towarzystwie Gościa z Laponii więcej czasu – zaproście go do domu!  AnimaTort  sprawi, że czar świąt będzie trwał i trwał.

By zamówić Wizytę Świętego Mikołaja należy zadzwonić  i umówić spotkanie.  Mikołaj podczas wizyty z wielką przyjemnością wysłucha przygotowanych na swoj przyjazd wierszy i  piosenek.

Więcej informacji na stronie AnimaTort.pl oraz zapisy pod numerem telefonu  730 000 120.

Miejsce: Centrum Sztuk Walki, ul. Grabiszyńska 279

Data i godzina rozpoczęcia:  5 grudnia, środa, godzina 18.00.

Cena zabawy Mikołajkowej pod opieką animatora 19 złotych.

Ilość miejsc ograniczona.

 

 

 

(SMi)