Zapraszam do uczestnictwa w sztafetowym Biegu Charytatywnym dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Cel to pokonanie dystansu ponad 100 km, które można przejść, przebiec, przespacerować.

Sponsorzy chcą przekazać środki dla Hospicjum a my je musimy wybiegać:) . W tym celu zbieram chętnych, którzy w dniu imprezy 8 grudnia pobiegną na Placu Solnym.

Bieg będzie miał charakter sztafetowy a długość jednego odcinka wynosi ok. 300 m (pętla wokół pl. Solnego).

Każda osoba, która będzie chciała wziąć udział w biegu otrzyma pałeczkę i będzie mogła pokonać dowolny dystans, w zależności od kondycji fizycznej jaką dysponuje, dlatego zmiany w sztafecie będą dokonywane indywidualnie oraz lotnie. Bieg odbędzie się 8 grudnia w godzinach od 11.00 do 14.00. Bieg jest imprezą towarzyszącą tegorocznej edycji Fabryki Świętego Mikołaja, związany jest też z Międzynarodowym Dniem Wolontariusza (5 grudnia). Razem możemy więcej! Zapoznaj się z regulaminem i przyjdź na rynek 8 grudnia 2013.

Organizatorzy biegu: Gazeta Wyborcza Wrocław, Stowarzyszenie Pro – Run Wrocław oraz Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „UMBRELLA”.

 

niedziela, 8 grudnia, godz. 11
Plac Solny, Wrocław

 

Autor: RED

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł40. Festiwal Barbórkowy Chórów Akademickich
Następny artykułTwierdza Kraków w dalszym ciągu niezdobyta
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.