8 największych miast! 8 wyjątkowych artystów w najlepszych klubach w Polsce! 8 najgorętszych nocy sezonu! – czyli Miller Music Tour! Już w piątek, 5 lipca we Wrocławiu.

Starannie dobrani DJ’e, instrumentaliści i wokaliści poprowadzą Was przez gorącą, pełną najlepszej muzyki i energicznego tańca noc! W towarzystwie pięknych hostess i anturażu najlepszych klubowych wnętrz przeżyjecie najlepszą imprezę Waszego życia. Miller Music Tour to nie tylko doskonała muzyka, ale również wyjątkowe atrakcje, które pozwolą Wam zabrać te wyjątkowe chwile razem ze sobą do domu. Na każdej imprezie nasze hostessy zaproszą Was do wykonania pamiątkowego zdjęcia w Miller’owej fotobudce raze ze swoimi przyjaciółmi. Dodatkowo każdy z pierwszych gości otrzyma darmowego Millera jako welcome drink gratis.

Zapraszamy Was już na najbliższą imprezę z cyklu w najlepszym klubie we Wrocławiu – Cherry Club. To tutaj, w prawdziwie amerykańskim stylu zagra dla Was Tenessee, wokalnie zaśpiewa sam Adam Joseph prosto z Nowego Yorku, a instrumentalnie wesprą ich Banan na saksofonie i Dziubee na perkusji.

Nie możecie przegapić tej imprezy. Przyjdźcie i rozpalcie z nami noc!

Piątek, 5 lipca w klubie Cherry.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŚrodowy Aleksander Janik: Dogrywka
Następny artykułRusza Kino Letnie „Leżak Fortum”
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.