- KARTKA Z KALENDARZA - 17 LIPCA -


- REKLAMA -

Już 26 czerwca we wrocławskich Multikinach będzie można zobaczyć premierowo animację „Minionki”. Film dostępny będzie w ofercie „Rodzina leci do kina”, czyli rodzice płacą taniej za bilety przy zakupie biletów ulgowych dla dzieci.

Animacja zabierze nas w przeszłość, dzięki czemu poznamy historię Minionków – od zarania dziejów do czasu, gdy w ich życiu pojawił się Gru. Minionki zawsze potrzebowały złego przywódcy, służyły już T. Rexowi, Czyngis-chanowi, Napoleonowi, a nawet hrabiemu Drakuli, tyle tylko, że… wszystkich ich przypadkowo zgładziły. Teraz, kiedy nie mają komu służyć, są pogrążone w rozpaczy. Minionki Kevin, Bob i Stuart desperacko poszukując zła, przemierzają cały świat. Po drodze detronizują królową Elżbietę II i wplątują się w najdziwniejsze przygody. Na Florydzie, podczas tajemnej konwencji złoczyńców poznają Scarlett Overkill (w wersji oryginalnej głosu użyczyła jej Sandra Bullock), pierwszy w historii tak czarny kobiecy charakter.

W niej cała nadzieja. W filmach o Minionkach zawsze ważną rolę odgrywa muzyka. W poprzedniej części dla Minionków wyśpiewał swój megahit „Happy” Pharell Williams, tym razem twórcy filmu zabiorą nas w muzyczne klimaty lat sześćdziesiątych XX wieku.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Aby je otrzymać należy napisać do w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego (w tytule KONKURS): Za co lubicie Minionki? Czekamy do czwartku, do godz. 20.

https://www.youtube.com/watch?v=i1ja4sfDYiI

O filmie „Minionki”

Reżyseria: Kyle Balda, Pierre Coffin
Scenariusz: Brian Lynch

Dubbing:
Scarlet O’Haracz – Anna Gajewska
Narrator – Andrzej Blumenfeld
Herb – Piotr Bajtlik
Kevin – Paweł Ciołkosz
Stuart – Przemysław Stippa
Bob – Grzegorz Kwiecień
Mały Gru – Marek Robaczewski
Tina – Barbara Melzer
Walter – Janusz Wituch
Królowa – Katarzyna Kwiatkowska
Walter Jr. – Maciej Maciejewski
Madge – Joanna Węgrzynowska
Profesor Flux – Jarosław Domin
Prezenter VNC – Cezary Nowak
Strażnik Korony – Robert Tondera


 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMichał Hernes: Magia braku prądu
Następny artykułŻartuj i zmieniaj świat
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.