Wybory najpiękniejszej wrocławianki odbędą się w niedzielę 20 maja o godz. 19 we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. Będą to jednocześnie Regionalne Finały Konkursu Miss Polski. Organizatorem wyborów jest Missmodels. 

fot. missmodels.eu

O miano najpiękniejszej będzie ubiegało się 40 kandydatek, który do wyborów będą przygotowywały się w Karpaczu w Sandra SPA.

Z kolei samo miejsce Gali – Wrocławskie Centrum Kongresowe w Kompleksie Hali Stulecia jest niezwykle prestiżowe i atrakcyjne. To idealne miejsce promocji – cel dla organizatorów wszelkiego rodzaju targów, wydarzeń biznesowych, kulturalnych i sportowych. Trudno o bardziej symboliczny dla Wrocławia obiekt. Można powiedzieć, że tak jak Pałac Kultury jest symbolem Warszawy to Kompleks Hali Stulecia z Iglicą w tle jest symbolem Wrocławia. Jesteśmy dumni, że Gala odbędzie się w zabytkowym miejscu, wpisanym na listę Dziedzictwa Narodowego UNESCO. Wybory Miss Polski uświetni dodatkowo premiera Mercedesa SL i prezentacja najnowszych samochodów tej marki.

Warto wspomnieć, że Wrocław ma zapisaną piękną kartę i wielkie tradycje związane z konkursem Miss Polski. To właśnie w naszym mieście czterokrotnie odbywały się te najważniejsze Ogólnopolskie Finały. Jest bardzo prawdopodobne, że dzięki naszej Gali półfinały i finały Miss Polski wrócą ponownie do Wrocławia.

Bilety w cenie 70 zł można nabywać u organizatora pod numerem telefonu 662 207 308.

(emi)