Zaplanowane na 3 września wyścigi monster trucków rozpoczną ciąg imprez, które odbędą się na otwarcie nowego Stadionu Miejskiego. Nie potwierdzono natomiast walki Adamka z Kliczko we Wrocławiu.

Niszczenie małych samochodów jest kosztowane, więc za najtańszy bilet trzeba będzie dać 109 zł

Podczas konferencji prasowej zebrani dowiedzieli się, że nie ma jeszcze pewności czy na naszym stadionie wejdzie do walki o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej. Nie podano też nazwiska gwiazdy muzycznej, która wystąpi we Wrocławiu. Wiele wskazuje, że będzie nią George Michael.

Tymczasem poinformowano jedynie o imprezie z Monster Jam, czyli zabawie niezwykle popularnej w USA. W czasie wyścigów tych ogromnych samochodów na wielkich kołach niejednokrotnie rozjeżdżają one zwykłe samochody osobowe. Ciekawe jakie auta zostaną podstawione do rozjechania. Wiadomo już, że przed publicznością zaprezentuje się 10 ekip, w tym między innymi Maximum Destruction.

CHCESZ SIĘ ODPRĘŻYĆ? Poczuj się jak kierowca Monster Truck i poprowadź olbrzyma >>>

 

DEG

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułG.A.F.A. (Pasaż Niepolda)
Następny artykuł– Rozpoczęły się matury (tekst uzupełniany)
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.