Wrocławianie zastanawiają się na czym polega rola SMG Polska, która będzie zarządzała Stadionem Miejskim czy ul. Śląskiej. Na razie trwały negocjacje z podziału wpływów. Były one permanentne.

Michał Janicki i Michael Brill w trakcie rozmów, które odbywały się na sesji Rady Miejskiej

I to na tyle, że Michael Brill, regionalny wiceprezes SMG Europe dyskutował z Michałem Janickim z magistratu nawet podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej. Chodziło m.in. o to do kogo trafią pieniądze za zakup biletów i lóż na meczach Śląska. Obaj panowie humory mieli doskonałe, więc chyba się dogadali. Tak przynajmniej możemy mniemać.

Tymczasem prezydent Rafał Dutkiewicz w showroomie nowego stadionu urządza w środę 20 kwietnia o godz. 12.15 spotkanie, na którym dowiemy się o jeden z imprez na otwarcie nowego stadionu. Może to być informacja o podpisaniu kontraktu na walkę Tomasza Adamka z Witalijem Kliczko, o czym pisaliśmy przed kilkoma dniami. Dziennikarze Radia Wrocław podczas dzisiejszego spotkania z prezydentem Rafałem Dutkiewiczem podpytywali z kolei czy lubi on George’a Michaela. – Lubię – odparł prezydent.

Jak myślicie co jutro ogłoszą Rafał Dutkiewicz i Michael Brill?

DANIEL E. GROSZEWSKI

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł– Neptun wróci na pl. Nowy Targ?
Następny artykuł– Spartan Cup: Poznaliśmy finalistów II rundy Pucharu Ligi
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.