Już w najbliższą sobotę, 9 listopada Humanitarium przygotowało nie lada niespodziankę!

Pozostając w tematyce naszej głównej wystawy „Play the Music – od fizyki do muzyki”, wraz z Filharmonią Wrocławską zapraszamy wszystkich rodziców, zarówno tych przyszłych jak i świeżo upieczonych do wspaniałych warsztatów „Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato”. W trakcie warsztatów animatorzy będą uczyć rodziców i opiekunów śpiewania kołysanek.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

Jak zapewnia Andrzej Kosendiak – Dyrektor Naczelny Filharmonii Wrocławskiej „Śpiewanie naszym pociechom jest niezwykle ważnym aspektem wychowania ponieważ wzbogaca i pogłębia kontakt rodziców z dzieckiem. Dzięki śpiewaniu dzieciom już w najwcześniejszej fazie ich życia świat muzyki staje się dla nich bardziej zrozumiały w czasie późniejszym, co w związku z potrzebą zapoznawania dzieci ze sztuką już od najmłodszych lat jest niezwykle ważne i pożądane.”

Macie tremę? Zupełnie niepotrzebnie! Organizatorzy dopuszczają możliwość okazjonalnego fałszowania 😉

zobaczcie zresztą sami…

Ale to nie koniec atrakcji!
Chwilę po warsztatach odbędzie się koncert kwartetu gitarowego w składzie: Piotr Czerniak, Karolina Drozd, Agnieszka Kołodziej, Filip Pokusa prowadzonego przez Marka Zielińskiego z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu. Porywająca muzyka skierowana do wszystkich, którzy potrafią docenić jej piękno.

 

Sobota, 9 listopada:

Warsztaty „Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato” – godzina 13.30 – wstęp wolny.

Koncert gitarowy – godzina 14.20 – wstęp wolny.

 

Autor: RED

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFesenko zadebiutuje z Czarnymi. Mecz już dzisiaj o godz. 19.30
Następny artykułStrata punktow w samej końcówce meczu
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.