Wjazd z Karmelkowej i Wałbrzyskiej w Czekoladową zamknięty. Niestety ostatniego przedświątecznego dnia, gdy najwięcej osób robi zakupy już tamtędy nie przejedziemy. Rusza przebudowa skrzyżowania, które będzie rondem.

Bielany Wrocławskie to największe skupisko sklepów we Wrocławiu. Teraz musimy się uzbroić w cierpliwość, bo zamknięto jedną z dróg dojazdowych

O jego budowie pisaliśmy na początku marca. W tym tygodniu informowaliśmy już, że będą zmiany. Inaczej pojedzie też autobus nr 133.

Teraz przypominamy. Nie ma wyjścia większość będzie musiała jechać Aleją Karkonoską. W lepszej sytuacji są mieszkańcy Fabrycznej, oni mogą pojechać ulicami: Mokronoską i Kwiatkowskiego. Dziwić może tylko termin, który wybrali sobie drogowcy, bo przecież do wtorku i tak nikt nic nie będzie tam robił. Przepisy są jednak jasne w tej kwestii. Wszelkie zmiany w ruchu trzeba wykonywać w weekend. – To jest jakiś skandal. To jest źle zorganizowane – mówią mieszkańcy reporterom Radia Wrocław.

Ze względu na kabel, którego nie było w planach remont na Klecinie bardzo się opóźnia. Już teraz wynosi ono 3 miesiące, a będzie sporo więcej, bo prace przewiduje się zakończyć dopiero we wrześniu.

PS