1000 Fanów zapłaci po 20zł, by zobaczyć najbardziej emocjonujące i pełne sukcesów derby Wrocławia.


Ile czasu minęło od kiedy dwie Drużyny z Wrocławia grały mecz decydujący o wyniku całej ligi w kraju? 21. Maja obecny Mistrz Polski Devils Wrocław stoczy bitwę z rywalem zza miedzy- uczestnikiem 4 z 6 meczów o Mistrzostwo Polski, The Crew Wrocław. Zwycięzca zdobędzie pewne pierwsze miejsce w lidze i będzie głównym faworytem do zdobycia Mistrzostwa Polski w Lipcu. Przegrany prawdopodobnie dalej będzie drugą najlepszą drużyną w kraju. To pokazuje jak wielka jest domincja Wrocławia w najszybciej rozwijającym się sporcie W Polsce- Futbolu Amerykańskim.

Kup bilet już teraz na www.sklep.thecrew.pl i zaoszczędź 50% by zobaczyć to wspaniałe widowisko- oferta Trwa do końca tygodnia (niedzieli 15. Maja)

Mecz odbędzie się 21. Maja na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu ul. Paderewskiego 35 o godz. 12.00. W trakcie meczu rywalizować będą również 2 najgorętsze grupy tancerek sportowych- Sista Crew oraz Devilettes, a na kibiców czeka profesjonalny komentarz oraz wiele loterii i nagród do wygrania w trakcie meczu, m.in. kamera HD firmy Sony. Zapowiada się pełna emocji sobota we Wrocławiu.

Od poniedziałku 16. Maja bilety w cenie 15zł do kupienia w sklepie internetowym oraz restauracji Planet Sushi.