We Wrocławiu zrobi się głośno. W dniach 22-25.06.2018 na Campingu Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu przy Al. Paderewskiego 35 zagrają gwiazdy rocka i zaryczą motory, a to wszystko za sprawą Eleven Bike Fest 2018.

Harley-Davidson Club Eleven zaprasza na IV edycję międzynarodowego zlotu Eleven Bike Fest 2018. Na Campingu Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu zagrają gwiazdy rocka zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Będą to m.in.: brytyjska legenda Status Quo, Paradise Lost oraz po raz pierwszy w Polsce, prosto z Niemiec Axel Rudi Pell. Nie zabraknie również mocnego polskiego brzmienia: Big Cyc + przyjaciele na 30-lecie zespołu, Acid Drinkers, Farben Lehre, Nocny Kochanek, Rebelianci i wiele innych.

Na festiwal przyjeżdżają ludzie z całego świata. Oprócz koncertów, organizatorzy przygotowali szereg innych atrakcji m.in. pokaz laserowy, Erotic Dance czy pokaz tańca R’n’R, a także wiele konkursów. W poprzednich latach główną nagrodą imprezy był nowy motocykl marki Harley-Davidson. Cały dochód ze sprzedaży losów został w całości przekazany na rzecz Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. W tym roku w trakcie festiwalu każdy chętny będzie mógł się zarejestrować w bazie DKMS i sprawdzić czy może zostać dawcą szpiku.

Organizatorzy nie zapomnieli także o fanach piłki nożnej. Specjalnie dla miłośników sportu powstanie strefa kibica na mecz Polska vs. Kolumbia, który będzie można oglądać już 24 czerwca.

Ceny biletów:

  • 150 zł – przedsprzedaż – karnet na wszystkie dni festiwalu (sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem TicketMaster – www.ticketmaster.pl)
  • 90 zł – przedsprzedaż – bilet jednodniowy (sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem TicketMaster – www.ticketmaster.pl)
  • 180 zł – karnet na wszystkie dni festiwalu (dostępny tylko w kasach stadionu w dniach trwania imprezy)
  • 100 zł – bilet jednodniowy (dostępny tylko w kasach stadionu w dniach trwania imprezy)

Przedsprzedaż dostępna w internecie na stronie www.ticketmaster.pl lub w stacjonarnych punktach sprzedaży Ticketmaster na terenie całej Polski (m.in. sklepy Empik, Saturn, Media Markt).

Cena karnetów obejmuje: korzystanie ze strzeżonego 24h pola namiotowego, a także z wszelkich sanitariatów. Na terenie imprezy powstanie duża strefa gastronomiczna.


Autor: Adrianna Machalica
Zdjęcia: screen z facebooka